Sportowo w Karolince

CH Karolinka budowane przez Mayland RE zapewni niespotykaną do tej pory na rynku opolskim, szeroką ofertę adresowaną do entuzjastów sportu i rekreacji. Centrum wzbogaciło się o nowych najemców. Umowy podpisali: Decathlon (3600 m²) oraz Exi Sport (650 m²). Na powierzchni przekraczającej 6000 m² klienci znajdą również sklepy firmowane znanymi markami producentów jak: Adidas, Reebok, Nike, Athlete’s Foot, Campus.

Decathlon jest francuską siecią handlową, oferującą sprzęt i artykuły sportowe, w tym własne marki (m.in.: Tribord, Quechua, Kipista, Kalenji, Fouganza). Sieć posiada swoje sklepy w Europie, obu Amerykach i Azji. Decathlon otworzył łącznie ponad 350 sklepów na świecie i zatrudnia ponad 30 tys. pracowników. Obroty sieci osiągnęły w 2005 roku prawie 4 miliardy euro. Decathlon w Opolu będzie siódmym sklepem tej sieci w Polsce i pierwszym w regionie.

ExiSport jest największą słowacką siecią z artykułami sportowymi. Od tego roku firma zapoczątkowała ekspansję na rynek polski. Obecnie ExiSport posiada w Polsce 5 sklepów, w bliskiej perspektywie planuje otwarcie przynajmniej następnych 15 sklepów.

,

No comments yet.

Dodaj komentarz